Pensionimi i McGregor, më në fund reagon Khabib (FOTO LAJM)

Khabib dominoi mbi McGregor në 2018 dhe ndërsa përballja në kafaz ishte emocionuese. Një përleshje masive shpërtheu midis të dy palëve dhe kampioni i peshave të lehta ka postuar një GIF në Instagra

 
A mendoni se ligji i mbetjeve (plehrave) duhej miratuar?
23.29 %
71.14 %
5.55 %
Total 558 Vota!