Ibrahimovic me deklaratë epike pas super fitores ndaj Juventusit
Pëlqej
Ibrahimovic u kthye në Milano – ku më parë fitoi Scudetto në 2011 – si një agjent i lirë në janar pasi la MLS dhe LA Galaxy.

Sulmuesi 38-vjeçar është ende duke pasur ndikim në ligën më të mirë të Italisë dhe e shënoi golin e tij nga pika e penalltisë kundër Juve të martën.

"Unë jam presidenti, trajneri dhe lojtari i Milanit", filloi Ibra për DAZN.

"Nëse unë do të isha këtu nga fillimi i sezonit, ne do të kishim fituar Scudetto!".
Shtuar më 08/07/2020, ora 08:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori