Nuk i prek vajzat me dorë: Veprimi i aktorit i lë të gjithë me gojë hapur (FOTO LAJM)

Pëlqej
Keanu Reeves është një ndër aktorët më të mirë në botë.

Por, edhe më kavalieri. 54-vjeçari i lindur në Liban, në disa foto të postuara në një faqe në FB, kur pozon me fanset dhe me koleget e tij, nuk i prek asnjëherë me dorë ato, duke mbajtur distancë.

Gjesti i tij ka bërë shumë përshtypje në rrjet.

“Ai është shumë i pastër për këtë botë”, shkruajnë fansat e 54-vjeçarit.
Shtuar më 11/06/2019, ora 10:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori