Një muaj ankth, emocione dhe kënaqësi: Fillon ndeshja e parë e Rusi 2018
Pëlqej
Në stadiumin “Luzhniki” të Moskës sapo ka filluar të luhet ndeshja e parë e Kampionatit Botëror të futbollit.

Ndërsa më poshtë ju sjellim edhe formacionet e përballjes Rusi-Arabia Saudite.

FORMACIONET:

Rusia: Akinfejev, Samedov, Fernandes, Ignasheviç, Kutepov, Zhirkov, Zobnin, Gazinskij, Xagojev, Golovin, Smolov. Trajner: S.Çerçesov.

Arabia Saudite: Al Muaiouf, Al Burayk, Al Dawsari, Al Faraj, Al Jasim, Al Sahlawi, Al Shahrani, Al Shehri, Haosaei, O.Hawsawi, Otayf. Trajner: J.Pici.
Shtuar më 14/06/2018, ora 16:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori